Telme maszyny do lodów

Główna Maszyny gastronomiczne

Maszyny gastronomiczne oraz urządzenia wielofunkcyjne

Oferta urządzeń gastronomicznych firmy Telme obejmuje przede wszystkim znakomite multifunkcyjne urządzenia RIBOT T (z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako frezery, pasteryzatory do lodów, urządzenia szatkujące i rozdrabniające, ubijaczki czy maszyny do produkcji kremów i nadzień), nastolne oraz wolnostojące maszyny do lodów włoskich SOFTGEL (z grawitacyjnym bądź wymuszonym napowietrzaniem mieszanki), profesjonalne maszyny do bitej śmietany (PRIMA, BETA, CONTINUO) oraz kompaktowe frezery do restauracji (GEL, POKER, PRATICA) i do bezpośredniej, impulsowej sprzedaży lodów (GELSHOW).

Maszyny gastronomiczne, wielofunkcyjne Ribot

1

Maszyny do lodów włoskich i mrożonego jogurtu

2

Automat do bitej śmietany

3

Frezery do lodów do gastronomii

4

Maszyny, frezery do ciągłej produkcji lodów

5

Maszyny gastronomiczne i wielosektorowe Telme

Telme to renomowana marka w świecie lodziarstwa, cukiernictwa, gastronomii. Firma oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych maszyn, które zaspokajają potrzeby różnych branż. Wielosektorowe maszyny gastronomiczne Telme to doskonały przykład zaangażowania firmy w dostarczanie najnowocześniejszego sprzętu dla swoich klientów.
 

Maszyny gastronomiczne Telme zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb branży gastronomicznej, cukierniczej, piekarniczej i czekoladowej. Maszyny oferują szeroki zakres funkcji, w tym mieszanie, cięcie, mielenie, gotowanie, podgrzewanie, pasteryzację, temperowanie, chłodzenie, mielenie i zamrażanie. Funkcje te można zaprogramować i ustawić w dowolnej kolejności, zgodnie z wymaganiami klienta.
 

Jedną z najpopularniejszych maszyn gastronomicznych z gamy urządzeń wielosektorowych Telme jest Ribot. Seria Ribot składa się z wielofunkcyjnych urządzeń, które mogą mieszać, ciąć, mielić, gotować, podgrzewać, pasteryzować, temperować, chłodzić, mielić i zamrażać. Maszyny z serii Ribot są wszechstronne i oferują nieskończone możliwości. Są one idealne do produkcji na skalę przemysłową jak również mogą obsługiwać małe produkcje, takie jak przetwarzanie owoców czy wyroby cukiernicze.
 

Seria SoftGel to kolejny przykład innowacyjności marki Telme. Są to maszyny do lodów włoskich grawitacyjne, przeznaczone do produkcji lodów soft i jogurtów mrożonych. Maszyny z serii SoftGel są bardzo trwałe, łatwe w utrzymaniu i posiadają przyjazne użytkownikowi interfejsy.
 

Seria Prima to popularne wśród klientów Telme urządzenia do bitej śmietany. Wyposażone są w wyświetlacz temperatury i zostały zaprojektowane, aby zapewnić idealną bitą śmietanę za każdym razem. Seria Beta dyspenserów do bita śmietana idzie o krok dalej, oferując elektroniczną kontrolę porcji i wbudowany wyświetlacz temperatury. Seria Continuo automatów do bitej śmietana zapewnia stały strumień bitej śmietany z programowalną wielkością porcji.
 

Stołowe i wolnostojące maszyny do produkcji lodów Gel i Poker firmy Telme są idealne dla restauracji i małych punktów gastronomicznych, które chcą produkować własne lody. Maszyny te są zaprojektowane w taki sposób, aby tworzyć pyszne i kremowe lody. Mogą one również produkować tradycyjne sorbety. Natomiast seria mobilnych maszyn do produkcji lodów GelShow jest idealna do użytku na zewnątrz i usług cateringowych, które wymagają mobilności.
 

Maszyny gastronomiczne Telme są wszechstronne, łatwe w obsłudze i trwałe, co czyni je optymalnym wyborem dla każdej firmy. Bez względu na to, czy poszukujesz maszyny do produkcji lodów, maszyny do bitej śmietany, czy urządzenia wielofunkcyjnego, Telme ma w ofercie to, czego potrzebujesz.

POLITYKA COOKIES

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Dystrybutor Telme — Inplus, 43-211 Piasek, Słowackiego 41
tel.
+48 730850156  serwis: +48 785385858, e-mail: info@telme.pl

Telme maszyny do lodów  logo

BLOG