Telme maszyny do lodów

Linia do produkcji lodów POWERLAB

Linia do produkcji lodów Telme Powerlab

Dane techniczne

MODEL

POWERLAB

WYMIARY

479x160x160 cm

ZASILANIE

400 V / 50 Hz / 3 F+N+T - kW 60 - 100 A

CHŁODZENIE

woda

ZDOLNOŚĆ PRODUKCYJNA, kg/dzień

1200 kg

WAGA NETTO

1700 kg

Wydajne i innowacyjne rozwiązanie

Linia produkcyjna do lodów rzemieślniczych Powerlab

Linia do produkcji lodów TELME POWERLAB to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie dostępne na polskim rynku, które umożliwia efektywną i półautomatyczną produkcję lodów rzemieślniczych, bez kompromisów co do jakości i walorów smakowych.

Ta kompleksowa linia produkcyjna lodów składa się z dwóch pasteryzatorów, homogenizatora, dojrzewalnika oraz pionowego frezera do lodów połączonych za pomocą rur, tworząc tym samym zamknięty, higieniczny system produkcji lodów. Z taką konfiguracją urządzeń możliwe jest przygotowanie nawet do 1000 litrów lodów dziennie!

 

Linia do produkcji lodów PowerLab została zaprojektowana w odpowiedzi na rosnący trend skalowania i automatyzacji produkcji w lodziarniach. Może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości produkcyjnych klienta. Co jednak wyróżnia tę linię spośród innych na rynku, to jej unikalne rozwiązania technologiczne i wydajność przy zachowaniu cech lodów rzemieślniczych.

Rzemieślniczy charakter, przemysłowa wydajność

Linia do produkcji lodów Telme Powelab z widocznym panelem sterowania

TELME POWERLAB to wyjątkowo funkcjonalny system, który umożliwia szybkie i proste przygotowanie doskonałych lodów. Dzięki zastosowaniu jednego, wspólnego panelu sterowania, możesz łatwo zarządzać parametrami pracy wszystkich urządzeń wchodzącymi w skład linii.

Do jej obsługi potrzebne są zaledwie dwie osoby, co pozwala na efektywną pracę i zachowanie rzemieślniczego charakteru produktu w warunkach przemysłowych.

 

Ta doskonała kombinacja urządzeń umożliwia produkcję porcjami, która jest standardem w rzemieślniczej produkcji lodów i sorbetów ze względu na swoją wszechstronność. W produkcji przemysłowej stosuje się frezery ciągłe, które ograniczają możliwości zróżnicowania asortymentowego produkcji.

Linia produkcyjna lodów POWERLAB łączą zalety obu systemów, stanowiąc idealne rozwiązanie dla rosnących wymagań rzemieślniczych lodziarni, które chcą zwiększyć swoją produkcję.

Unikalna konfiguracja

Linia do produkcji lodów Powerlab wyrzut gotowych lodów

Elementy składowe linii produkcyjnej do lodów POWERLAB stanowią:
 

 • 2  pasteryzatory do lodów 180 litrów, z 15 fabrycznymi programami,
 • 2 pompy odśrodkowe do transferu mieszanki lodowej do kolejnych urządzeń, z podstawą i korpusami ze stali nierdzewnej oraz wodoszczelnym silnikiem elektrycznym,
 • Homogenizator o prędkości przepływu 400 litrów na godzinę,
 • Dojrzewalnik o pojemności 180 litrów,
 • Frezer do lodów pionowy o wydajności 30 kg na cykl i pojemności produkcyjnej 200 litrów na godzinę,
 • Panel kontrolny z 4 ekranami dotykowymi soft touch do sterowania całym procesem produkcyjnym,
 • Podstawa linii produkcyjnej wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304, składająca się z ramy, rusztów i rynien.
 • System automatycznego mycia linii CIP
   

Przetestuj linię POWERLAB

Linia do produkcji lodów Powerlab 1000 l

Dzięki naszej linii do produkcji lodów osiągniesz wydajność na poziomie 1000 litrów dziennie, co pozwoli Ci skutecznie odpowiadać na potrzeby Twoich klientów.
 

Umów się na prezentację linii w naszym centrum szkoleniowym INPLUS LAB w Gliwicach, gdzie będziesz miał możliwość przekonać się o wyjątkowych możliwościach linii do produkcji lodów PowerLab.

Zaprojektuj swoją własną lodziarnię z pomocą naszych specjalistów i ciesz się innowacyjnym rozwiązaniem w swoim biznesie!

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Zapytaj o POWERLAB

POLITYKA COOKIES

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Dystrybutor Telme — Inplus, 43-211 Piasek, Słowackiego 41
tel.
+48 730850156  serwis: +48 785385858, e-mail: info@telme.pl

Telme maszyny do lodów logo

BLOG