Telme maszyny do lodów  logo
Telme maszyny do lodów facebook
Telme maszyny do lodów email
Telme maszyny do lodów Youtube
Telme maszyny do lodów Instagram
Telme maszyny do lodów telefon

KONTAKT

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

Dystrybutor Telme S.p.A. - Inplus, 43-211 Piasek, ul. Słowackiego 41, 
tel. +48 730 850 156; serwis: +48 785 38 58 58; e-mail: info@telme.pl

Maszyny COMBI idealne do pasteryzacji i frezowania mieszanek, skomponowanych na bazie własnych receptur.

Profigel COMBI
10+10  &  15+15

Frezery poziome COMBI HBF

11
Telme maszyny do lodów
ikona
Informacje dodatkowe

.

Poziome frezery do lodów PROFIGEL typu COMBI to wydajne urządzenia, dzięki którym z łatwością przygotujesz lody gałkowe, sorbety według własnych receptur. Wyposażone w dwa oddzielne cylindry o pojemność 10 lub 15 litrów (w zależności od wersji urządzenia) oraz dwa osobne układy grzania i chłodzenia, maszyny do lodów PROFIGEL umożliwiają jednoczesne przeprowadzenie procesu pasteryzacji i frezowania lodów rzemieślniczych. Zastosowanie takiego rozwiązania jest szczególnie przydatne w przypadku małych zakładów i pracowni lodów, w których ze względu na ograniczoną ilość miejsca nie można zastosować więcej niż jednego urządzenia.

Tak jak wszystkie poziome frezery do lodów gałkowych firmy TELME, tak i maszyny do lodów PROFIGEL zapewniają wysoki stopień napowietrzenia mieszanki lodowej, przekraczający 40%, co w sposób bezpośredni przekłada się na ponadprzeciętną kremistość produkowanych lodów rzemieślniczych.

Urządzenie jest łatwe do mycia i dezynfekcji. Elementy mające kontakt z żywnością można łatwo zdemontować i złożyć ponownie bez użycia specjalistycznych narzędzi, a zewnętrzny kran umożliwia bezpośrednie odprowadzanie wody płuczącej z cylindrów.