Telme maszyny do lodów

11

Frezery poziome COMBI HBF

Maszyny COMBI idealne do pasteryzacji i frezowania mieszanek, skomponowanych na bazie własnych receptur.

Informacje dodatkowe

ikona

.

Poziome frezery do lodów PROFIGEL typu COMBI to wydajne urządzenia, dzięki którym z łatwością przygotujesz lody gałkowe, sorbety według własnych receptur. Wyposażone w dwa oddzielne cylindry o pojemność 10 lub 15 litrów (w zależności od wersji urządzenia) oraz dwa osobne układy grzania i chłodzenia, maszyny do lodów PROFIGEL umożliwiają jednoczesne przeprowadzenie procesu pasteryzacji i frezowania lodów rzemieślniczych. Zastosowanie takiego rozwiązania jest szczególnie przydatne w przypadku małych zakładów i pracowni lodów, w których ze względu na ograniczoną ilość miejsca nie można zastosować więcej niż jednego urządzenia.
 

Tak jak wszystkie poziome frezery do lodów gałkowych firmy TELME, tak i maszyny do lodów PROFIGEL zapewniają wysoki stopień napowietrzenia mieszanki lodowej, przekraczający 40%, co w sposób bezpośredni przekłada się na ponadprzeciętną kremistość produkowanych lodów rzemieślniczych.
 

Urządzenie jest łatwe do mycia i dezynfekcji. Elementy mające kontakt z żywnością można łatwo zdemontować i złożyć ponownie bez użycia specjalistycznych narzędzi, a zewnętrzny kran umożliwia bezpośrednie odprowadzanie wody płuczącej z cylindrów.

POLITYKA COOKIES

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Dystrybutor Telme — Inplus, 43-211 Piasek, Słowackiego 41
tel.
+48 730850156  serwis: +48 785385858, e-mail: info@telme.pl

Telme maszyny do lodów  logo

BLOG