Telme maszyny do lodów  logo

Dystrybutor Telme — Inplus, 43-211 Piasek, Słowackiego 41
tel. +48 730 850 156, serwis: +48 785 38 58 58, e-mail: info@telme.pl

KONTAKT

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

Maszyny COMBI idealne do pasteryzacji i frezowania mieszanek, skomponowanych na bazie własnych receptur.

Profigel COMBI
10+10  &  15+15

Frezery poziome COMBI HBF

11
Telme maszyny do lodów
ikona
Informacje dodatkowe

.

Poziome frezery do lodów PROFIGEL typu COMBI to wydajne urządzenia, dzięki którym z łatwością przygotujesz lody gałkowe, sorbety według własnych receptur. Wyposażone w dwa oddzielne cylindry o pojemność 10 lub 15 litrów (w zależności od wersji urządzenia) oraz dwa osobne układy grzania i chłodzenia, maszyny do lodów PROFIGEL umożliwiają jednoczesne przeprowadzenie procesu pasteryzacji i frezowania lodów rzemieślniczych. Zastosowanie takiego rozwiązania jest szczególnie przydatne w przypadku małych zakładów i pracowni lodów, w których ze względu na ograniczoną ilość miejsca nie można zastosować więcej niż jednego urządzenia.

Tak jak wszystkie poziome frezery do lodów gałkowych firmy TELME, tak i maszyny do lodów PROFIGEL zapewniają wysoki stopień napowietrzenia mieszanki lodowej, przekraczający 40%, co w sposób bezpośredni przekłada się na ponadprzeciętną kremistość produkowanych lodów rzemieślniczych.

Urządzenie jest łatwe do mycia i dezynfekcji. Elementy mające kontakt z żywnością można łatwo zdemontować i złożyć ponownie bez użycia specjalistycznych narzędzi, a zewnętrzny kran umożliwia bezpośrednie odprowadzanie wody płuczącej z cylindrów.